POLUBIENIE PRZYTULISI

poniedziałek, 26 grudnia 2011

"Niebieski"/ Blueone

Niebieski konik był życzeniem prezentu świątecznego małej Heli. Ja raczej omijałabym to połączenie kolorystyczne - niesłusznie zresztą bo moim zdaniem wyszedł świetnie. Może częściej powinnam zdawać się na opinię i sugestię dzieciaczków bo oceniam "Niebieskiego" jako najfajniejszego ze wszystkich koników które stworzyłam.

Blue horse was little Helas' christmas wish. I would never use these colors to make horse - and it will be wrong becouse in my opinion he looks really good. I should listen children. They give me good advices how to make great toy  and  that is why " blueone" is the nicest horse i ever made
 
Wracając do Heli ...Hela to prawie 5-cio letnia córeczka mojej siostry. Jest dzieckiem którego wszędzie jest pełno. Skacze , bryka , biega to tu to tam radośnie przy tym pokrzykując. Konik miał być takim pluszowym odzwierciedleniem mojego postrzegania Helenki.
Jest wesoły , zadziorny i skory do zabawy :)
Na zdjęciach tego nie widać ale z niezwykłym wdziękiem poddaje się on wszelkim miętoszeniom, jest bardzo plastyczny i z łatwością dostosowuje się do każdej sytuacji.
I will back to Hela... She is 5 years old and she is my sister Gosias' dougher. She is sweet, acive and noisy child  :) "Blueone" is her plush version ( in my opinion ) Wymiarów wam nie podam ponieważ nie mogę go już zmierzyć ... ale możecie zobaczyć je w przybliżeniu bo moja Ala z chęcią wzięła udział w sesji fotograficznej :)
I dont know his size but you can watch pictures - Alice was my model  so ...You can imagine how big is he.

Poznajcie "Niebieskiego".
Meet my new toy "blueone"
1 komentarz: